Herşey Onların Elinden Çıkınca Güzel

Ustalık Dolu Eller

Yıllardır bizimle olan, en kolayından en zoruna tüm işlerde bize destek veren personelimizi ailemiz biliyoruz.

İlk başladığımız yıllardan bu yana bizimle çalışan, çıraklıktan ustalığa yanımızda yükselen ve zanaatinde uzmanlaşmış ustalarımız ve maharetli ekip arkadaşlarımız ile yıllardır süregelen bu geleneği devam ettiriyor, kaliteli ve emek dolu bakır işlemeleri ortaya koyuyoruz.

Ürettiğimiz eşyaları sanat eseri olarak görüyor, ustalarımıza ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkürü borç biliyoruz.

Onlar bizim sanatçılarımız.

Yarım asırdır biriktirdiğimiz tecrübelerin büyük çoğunluğu ustalarımızın ellerinden çıktı. Onların yaptıkları işler, onların yaptıkları eserler, onların yaptıkları sanat eserleri bugünlere kadar geldi ve bizimle birlikte büyüdü. Onlar bizim sanatçılarımız.

Her gün yeni bir şey öğrendik, her gün daha iyisini yapmak için uyandık. Yaptığımız tüm ürünlerde imzası bulunan ustalarımız her gün bir öncekinden daha güzel işlere imza atıyorlar.

Bizim başarımız, onların başarısıdır. Onların emekleri ve ustalıkları bizim biz olmamızı sağlayan en önemli unsurdur.

Atölyemizden Anlar

Geleceğe imza atıyorlar.

Döküm aşamasından taşıma aşamasına, işleme aşamasından boyama aşamasına, pazarlamadan satışa tüm ekibimiz özenle çalışmakta ve yaptıkları işin önemini bilerek sevgilerini ve emeklerini işçiliklerine yansıtmaktalar.

Yaptıkları her işte, kalıcı bir eser bıraktıklarının, yaptıkları ürünün nesillere aktarılacağının ve bir objeden ziyade bir hikaye olacağının farkındalar. Bu sebeple yaptıkları her işte geleceğe imzalarını bırakıyorlar.

Zanaatlerini yaparken gelecek nesillere örnek olmak, onlara bir miras bırakmak istiyorlar. Bu yüzden yaptıkları işlerin kalitesini ve işçiliğini hiçbir zaman ihmal etmiyorlar.

HIZLI TEKLİF AL

Tüm iletişim talepleriniz için.