1959'DAN BU YANA BURADAYIZ!

Burada, 1959 yılında kurulan Gülistan adlı bakır ve gümüş ürün imalat firmamızın nostaljik hikayelerine, ürünlerine ve geçmişine bir yolculuğa çıkacaksınız. Gülistan, yıllar boyunca işçiliği, kalitesi ve estetiği ile öne çıkmış bir marka olmuştur.

Yılların tecrübesi ve deneyimi bir firmada toplandı.

Gülistan kuruluşundan bu yana, geleneksel yöntemlerle işlenmiş bakır ve gümüş ürünleriyle adından söz ettirmiştir. Müşterilerine, el işçiliğiyle yapılmış tepsiler, çaydanlıklar, fincanlar ve daha birçok ürün sunmuştur.

Gülistan yıllar boyunca üretimde kullanılan teknikleri ve malzemeleri sürekli olarak yenileyerek, günümüze kadar gelmiştir. Ancak, geleneksel yöntemleri ve el işçiliğini koruyarak üretim yapmayı sürdürmüştür.

Gülistan'ın nostaljik ürünleri, tarihi ve estetik değerleri ile sadece birer eşya değil, aynı zamanda Türk kültürünün bir parçasıdır. Ürünlerimiz, evlerinizde geçirdiğiniz özel anılara şahitlik etmek için bekliyorlar.

ESKİ BASKI KATALOGUMUZU GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?
KATALOGU İNCELE

Tarihten Bir İz

Anılarımız her yerde.

El işçiliği ve uzman eller tarafından yılların getirdiği tecrübe ile birçok insanın ve firmanın hayatına dokunduk. Kalıcı izler ve eserler bıraktık. Hala da uzman kadromuz ile birikmiş tecrübemizi yeni nesillere aktarıyor ve göz alıcı ürünler üretiyoruz.

Gülistan, 1959 yılında kurulan köklü bir bakır ve gümüş ürün imalathanesidir. Yılların verdiği tecrübe ve kalite anlayışı ile sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamız, uzun yıllardır el emeği ile üretilen bakır ve gümüş ürünlerde uzmanlaşmıştır. Kullanılan malzemelerin kalitesine ve işçiliğe büyük önem vererek çıraklıktan ustalığa bir çok sanatçı yetiştirmiş ve ülke ekonomisi ve istihdamına katkıda bulunmuştur.

Tarihten Bir İz

gazete küpürü

HIZLI TEKLİF AL

Tüm iletişim talepleriniz için.