Tüm İşçiliklere Hazır

Atölyemiz tüm ihtiyaçlara özel üretime hazır bir şekilde, tam donanımlı personel yönetiminde aktif olarak faaliyet göstermektedir.

İşleme, dövme, ısıtma, eritme, boyama ve tüm gerekli adımların tamamlandığı ayrı departmanlarla birlikte, tüm ürünlerimizi kendi personelimiz ve kendi üretim atölyemizi kullanarak üretiyor, siz değerli müşterilerimize ister hediyelik, ister özel üretim ürününüzü özenle hazırlayıp gönderiyoruz.

Yarım Asırlık Birikim

Gülistan adıyla yıllardır binlerce hediye vermiş, binlerce güler yüze sebep olmuş bir firmayız. Yaptığımız her üründe kaliteyi ön planda tutuyoruz. Uzman iş arkadaşlarımızla yıllardır birlikte çalışıyoruz. En nadide eserleri, ince işçilikle işliyor ve sizlere sunuyoruz.

Çıraklıktan ustalığa yılların getirdiği tecrübe ile bir çok sanatçı yetiştirdik, ailemizi büyütüp genişlettik, kalıcı eserler bıraktık. Tüm bunları aynı atolyede yaptık.

Bakır'dan gümüşe, el işlemesi ve uzmanlık eseri ürünlerimizi profesyonel ustalarımız ve alanında uzman iş arkadaşlarımızla atölyemizdeki endüstri standartlarına uygun üretim tesislerinde üretiyoruz ve sizler için hazırlıyoruz.

Atölyemize Göz Atın

BİZİ ZİYARET ETMEK İSTER MİSİN?
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Atölyemizden Anlar

HIZLI TEKLİF AL

Tüm iletişim talepleriniz için.